Ten blog zaczęłam pisać dokładnie 02.11.2011r.. Było to 4 lata temu. Wtedy byłam wielką fanką Sagi Zmierzch, zresztą jak wiele dziewczyn w moim wieku. Teraz moje zainteresowania (na szczęście) całkowicie zmieniły swój tor. Kolejne posty nie powstają z rąk nastolatki z może trochę zbyt bujną wyobraźnią, tylko z pod palców nieco zmęczonej codziennością dziewczyny, która nie traktuje pisania tej opowieści jako hobby czy konieczność, a jedynie jako oderwanie od rzeczywistości i krótki powrót do przeszłości :)

O blogu

O Blogu - jest kontynuacją sagi "Zmierzch". Rozpoczyna się 4 lata po zakończeniu akcji książki. Zawiera 3 księgi - 1 i 3 pisaną z perspektywy Renesmee i 2 ,zawierającą tylko kilka rozdziałów i pisaną z perspektywy Jacoba.

Fabuła - Renesmee i Jacob są w sobie zakochani. Przed nimi wiele niezwykłych wydarzeń : pierwszy raz, zaręczyny, ślub...jak poradzi sobie zagubiona w świecie Renesmee i jej twardo stąpający po ziemi ukochany, gdy w ich życiu pojawią się większe komplikacje? Czy zdołają stworzyć razem prawdziwy dom? Czy pokonają wszystkie przeszkody?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz