Ten blog zaczęłam pisać dokładnie 02.11.2011r.. Było to 4 lata temu. Wtedy byłam wielką fanką Sagi Zmierzch, zresztą jak wiele dziewczyn w moim wieku. Teraz moje zainteresowania (na szczęście) całkowicie zmieniły swój tor. Kolejne posty nie powstają z rąk nastolatki z może trochę zbyt bujną wyobraźnią, tylko z pod palców nieco zmęczonej codziennością dziewczyny, która nie traktuje pisania tej opowieści jako hobby czy konieczność, a jedynie jako oderwanie od rzeczywistości i krótki powrót do przeszłości :)

środa, 25 kwietnia 2012

Witaj czytelniku ;)

Mam nadzieję ,że przypadły ci do gustu ostatnie wydarzenia. Po długiej przerwie rozdziały wypływają spod moich palców jeden za drugim. Myślę jednak ,że nadążacie.

Zwracam się do was o pomoc. Jak możecie wyczytać w poprzednich rozdziałach Renesmee jest w ciąży. W mojej głowie tli się mnóstwo pomysłów ,jednak nie mogę dociec jednego : płci dziecka.

Dlatego, pragnę uroczyście ogłosić otwarcie ankiety. Ankieta będzie otwarta aż do czasu ukazania się rozdziału opisującego poród (oczywiście jeżeli do takowego dojdzie). Na razie jednak w tej kwestii potrzymam trochę w niepewności ;)

CHŁOPIEC, czy DZIEWCZYNKA - WSZYSTKO W WASZYCH RĘKACH!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz